Pilsētas filtrs


  • Ziedi ar kurjeru          Rīgā - 7,00 EUR
  • Ziedi ar kurjeru          Jūrmalā - 18,00 EUR
  • Ziedi ar kurjeru          Ogrē - 20,00 EUR

Rozes

Ātrākā un kvalitatīvākā Ziedu piegāde tikai ar Ziedu Kurjeru!      

Ziedu Kurjers ziedu piegādi veic Rīgā, Jūrmalā !!!  

Ziedi ar kurjeru vienmēr laikā!

Kārtot pēc:
 


Ziedukurjers.lv ir ziedu katalogs internetā, ar kura palīdzību Jūs variet pasūtīt ziedus sev, vai arī apsveikt savus radus, draugus un mīļos cilvēkus - Ziedu kurjers ziedus piegādās arī dažās Latvijas pilsētās. Nosūtīt ziedus aizņems tikai pāris minūtes, savukārt mūsu ziedu kurjers tos piegādās pēc iespējas ātrāk vai arī Jūsu norādītajā laika posmā! Ziedu pasūtīšana ar Ziedu kurjeru ir ērta un neprasīs īpašas iepirkšanās iemaņas internetā ar sarežģītām opcijām vai reģistrēšanos. Pasūtīt ziedus varat kaut vai pa tālruni!

Ziedi ar kurjeru vienmēr sasniedz adresātu laikā, ja ir norādīta precīza saņēmēja adrese, turklāt ziedi ar kurjeru ceļo uz visām Latvijas lielākajām pilsētām. Ziedu piegāde ar kurjeru iespējama arī uz pilsētu rajoniem un novadiem, tikai tādā gadījumā, ja uzmeklēsiet ziedu kurjeru un vienosities individuāli, ka ziedu piegāde uz Jūsu norādīto adresi ir iespējama!

Mūsu ziedu veikala piedāvājumā ir pieejams plašs ziedu risinājumu spektrs: svaigi ziedu pušķi, grieztie ziedi, adventes vainagi, kāzu floristika (līgavu pušķi, kāzu auto dekori u.c.), kā arī telpaugi.

Ziedu piegāde Rīgā ar ziedu kurjeru iespējama tajā pašā dienā - mūsu ziedu kurjers puķu piegādi Rīgā veiks dažu stundu laikā pēc ziedu pasūtīšanas. Ja ziedu piegāde nepieciešama uz citām Latvijas pilsētām - ziedus vēlams pasūtīt dienu līdz divas iepriekš.

Iepazīties ar mūsu kāzu floristikas piedāvājumu un izgatavotajiem darbiem varat mūsu kāzu floristikas mājaslapā - www.kazupuski.lv

Savukārt, ja Jums ir nepieciešams pasūtīt sēru floristiku, tad to Jūs varat izdarīt otrā mūsu interneta veikalā www.zieduserviss.lv sadaļās bēru vainagi vai sēru ziedi

Ziedu kurjers ir Jūsu rīcībā visās dzīves situācijās un mūsu piedāvātā ziedu piegāde sasniegs adresātu tieši jūsu norādītajā laikā!

ziedu piegāde (mūsu portfolio mājaslapa)

ziedu piegāde (mūsu interneta veikals www.vip-ziedi.lv)

ziedu pušķi (mūsu interneta veikals www.ziedupuski.lv)

ziedu pastnieks

@ 2021 SIA "Karkadē", Reģ.nr.50103327811, Privātuma politika