Pilsētas filtrs


Piegādes noteikumi


Distances līgums

  1. Šis līgums tiek slēgts starp SIA Karkadē, reģ. Nr. 50103327811, juridiskā adrese: Ozolciema iela 16/7-70 Rīga, LV-1058, Latvija (turpmāk tekstā Karkadē) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu Karkadē interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē http://www.ziedukurjers.lv (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).
  2. Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Karkadē.
  3. Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē http://www.ziedukurjers.lv
  4. Pircējam ir tiesības saņemt Ziedu veikala veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.
  5. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem vai veicot priekšapmaksu skaidrā naudā Karkadē tirdzniecības vietās Tērbatas ielā 19/21, Rīgā
  6. Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.
  7. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Karkadē, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.
  8. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Karkadē veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

– Patērētāju tiesību aizsardzības likums;

– Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 225 “Noteikumi par distances līgumu”.

  1. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 225 22.4 p.).
  2. Karkadē ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Karkadē neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav ilgstoši pieejama, vai tai beigusies sezona)

Ziedu veikals

Interneta veikals Karkadē ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā. Ziedu veikals ir pieejams interneta adresē http://www.ziedukurjers.lv.

Ziedu veikala pārvalde

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA Karkadē , reģ. Nr. 50103327811. Vietnē www.vip-ziedi.lv pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem.

Intelektuālais īpašums

Vietnes saturs ir Karkadē intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Karkadē rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

Piegādes noteikumi:

1. vip-ziedi.lv pieņem pasūtījumus visu diennakti 7 dienas nedēļā.
2. Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 8.00 - 17.00. Ja pasūtījums veikts dienas beigās pēc 17.00, tas tiek automātiski pārcelts apstrādei  uz nākamo darba dienu.
3. Lai Jūsu izvēlētos ziedus adresāts saņemtu Rīgā  darba dienas laikā, lūdzam, pasūtījumu izdarīt līdz esošās darba dienas  plkst. 15.00.
4. Lai ziedu piegāde tiktu veikta Rīgā brīvdienās, pasūtījums jāizdara līdz piektdienas plkst. 17.00.
    Lai ziedu piegāde tiktu veikta brīvdienās citās  Latvijas pilsētās, pasūtījums jāizdara līdz piektdienas 15.00.
5. Ziedi ar kurjeru tiek piegādāti visu nedēļu, darbadienās no plkst. 09.00 - 20.00, brīvdienās no plkst.10,00-15.00.Par ziedu piegādi citā laikā, lūdzam, vienoties individuāli, sazinoties telefoniski - (+371) 26621676, vai rakstot mums uz e-pastu: info@ziedukurjers.lv
6. Lai ziedu piegāde būtu iespējama pilsētu rajonos, novados un mazpilsētās, kuras nav norādītas veikalā,  par ziedu piegādi jāvienojas individuāli, sazinoties ar Mums un precizējot piegādes izmaksas.
7. Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc apmaksas apstiprināšanas.
8. Pēc pasūtījuma pieņemšanas apstrādei un izpildei, pasūtītājs nevar sūtījumu atteikt un saņemt iemaksāto summu atpakaļ.
9. Ziedu piegāde brīvdienās tiek veikta tikai tad, ja pasūtījums ir noformēts līdz iepriekšējās darba dienas plkst. 17.00!!!

10. Ja adresāts neatrodas Rīgā, Rīgas rajonā ,Jūrmalā tad pasūtījums jāizdara 1-2 dienas ātrāk, lai mēs varam nodrošināt Jūsu izvēlēto ziedu piegādi norādītajā datumā.
11. Uz šīm Latvijas pilsētām ziedu piegāde tiek veikta 1-2 darba dienu laikā no apmaksas brīža.
12. Piegādes datums vai laiks var mainīties, ja nav norādīta precīza piegādes adrese, ja ziedu saņēmējs nav sastopams norādītajā adresē vai arī ir noteicis citu saņemšanas laiku vai vietu.
13. Lai ziedu piegāde adresātam netiktu kavēta, lūdzam, norādīt precīzu informāciju par saņēmēju (adrese, telefons). Pretējā gadījumā piegāde tiks veikta tikai pēc adreses precizēšanas.
14. vip-ziedi.lv savus klientus apkalpos arī šādos svētkos: Valentīndienā, 8. Martā un Mātes dienā.
15. Lai Jūsu ziedu piegāde tiktu nodrošināta minētajos svētkos, pasūtījumu, lūdzam, izdarīt savlaicīgi 3-5 dienas ātrāk. Pretējā gadījumā ziedi adresātu var sasniegt nākošajā daba dienā pēc svētkiem.
16. Ja Jūsu izvēlētie ziedi, sezonas īpatnības vai kāda cita iemesla dēļ nav pieejami uz Jūsu norādīto piegādes datumu, tie tiek aizvietoti ar citiem ziediem, saglabājot pušķa vērtību. Cita veida kompensācijas nav paredzētas.
17. Ja piegādes brīdī, norādītajā adresē, ziedu saņēmējs nav sastopams, tad ziedi tiks atstāti pie  adresāta kolēģiem darba vietā, pie kaimiņiem dzīves vietā, vai arī tos būs iespējams saņemt Mūsu ziedu salonā - Tērbatas ielā 19/21, Rīgā, divu dienu laikā.
18. Maksa par ziedu piegādi ir norādīta uz konkrētām pilsētām. Par piegādi uz pilsētu rajoniem vai citām pilsētām, kuras nav norādītas mūsu veikalā, jāvienojas individuāli, zvanot mums uz tālruni - (+371) 26621676, vai rakstot mums uz e-pastu: info@ziedukurjers.lv
19. Mūsu ziedu veikals vienmēr piegādā tikai svaigus un kvalitatīvus ziedus.
20. ziedukurjers.lv nenes atbildību par ziedu aprūpi un uzglabāšanu pēc pasūtījuma piegādāšanas adresātam.
21. Ziedu saņēmējam ir tiesības konstatēt preces bojājumus vai kādas citas preces nepilnības kurjera klātbūtnē pie sūtījuma saņemšanas un uzreiz ziņot par to mums. Vēlāk nekādas pretenzijas netiek pieņemtas.
22. Ziedu šķirņu daudzveidības dēļ preces izskats var atšķirties no attēla.Pušķu attēliem ir tikai informatīva nozīme, par kompozīcijas un krāsu salikumu ir iespējāma.
23.Ja vēlaties kādu īpašu pušķi vai ziedu kompozīciju,tad sūtiet bildi uz epastu info@ziedukurjers.lv vai karkade@karkade.lv
24. Veicot pirkumu mūsu veikalā, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu veikala noteikumiem. Ja tomēr Jums rodas kādas neskaidrības vai pretenzijas, lūdzam ziņot par tām mums rakstot uz e-pastu: info@ziedukurjers.lv

Konfidencialitāte

Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.
Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās apmeklētāju un pircēju e-pasta adreses, telefonu numuri, pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.

Strīdi un pretenzijas

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10 (desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas. Pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.

Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.


SIA Karkadē
Tērbatas iela 19/21,Rīga
e-pastu: info@ziedukurjers.lv
               karkade@karkade.lv@ 2021 SIA "Karkadē", Reģ.nr.50103327811, Privātuma politika