Pilsētas filtrs


Piegādes noteikumi


Ziedu  piegādes noteikumi:

1. Ziedukurjers.lv pieņem pasūtījumus visu diennakti 7 dienas nedēļā.
2. Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 7.30 - 18.00*. Ja pasūtījums veikts darba dienas beigās pēc 17.00*, tas tiek automātiski pārcelts apstrādei  uz nākamo darba dienu.
3. Lai Jūsu izvēlētos ziedus adresāts saņemtu  darba dienās, pasūtījums jānoformē un jāapmaksā līdz esošās darba dienas  plkst. 17.00*.
4. Lai ziedu piegāde tiktu veikta brīvdienās, pasūtījums jāizdara līdz piektdienas plkst. 17.00.
   Visi brīvdienās (ārpus darba laika) veiktie pasūtījumi tiks piegādāti nākamajā iespējamajā darba dienā.     Samaksātā nauda netiek atgriezta.
5. Ziedi ar kurjeru tiek piegādāti visu nedēļu - darba dienās no plkst. 9.00 - 19.30, sestdienās, svētdienās un svētkos no 10.00 - 17.00. Par ziedu piegādi citā laikā, lūdzam, vienoties individuāli, sazinoties ar telefoniski - (+371) 28768672, vai rakstot mums uz e-pastu: info@ziedukurjers.lv
6. Ja ,noformējot pasūtījumu, kalendārā nevariet izvēlēties (ieklikšķināt) vajadzīgo datumu, tas nozīmē, ka ziedu piegāde šajā datumā nav iespējama noslodzes vai tehnisku iemeslu dēļ. Manuāli ievadīts datums netiks ņemts vērā un ziedu piegāde tiks veikta nākamajā iespējamajā datumā.
7. Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc apmaksas apstiprināšanas. Ja apmaksa veikta ar bankas pārskaitījumu, Jums jānosūta maksājuma uzdevums uz mūsu e-pastu.Ja apmaksa ar karti nav bijusi veiksmīga un maksājums veikts caur internetbanku, arī tad nepieciešams nosūtīt  maksājuma kopiju uz e-pastu.
8. Pasūtītājs nevar sūtījumu atteikt un saņemt iemaksāto summu atpakaļ.
9. Pasūtījumam jāsatur ziedi vai augļu grozs. Prece no dāvanu sadaļas (lācīši, konfetes) atsevišķi netiek piegādāta.
10. Ja adresāts atrodas citā Latvijas pilsētā, tad pasūtījums jāizdara 2-3 dienas ātrāk, lai mēs varam nodrošināt Jūsu izvēlēto ziedu piegādi norādītajā datumā.
11. Uz citām Latvijas pilsētām ziedu piegāde tiek veikta 1-2 darba dienu laikā no apmaksas brīža.
12. Piegādes datums vai laiks var mainīties, ja nav norādīta precīza piegādes adrese, ja ziedu saņēmējs nav sastopams norādītajā adresē vai arī ir noteicis citu saņemšanas laiku vai vietu.
13. Lai ziedu piegāde adresātam netiktu kavēta, lūdzam, norādīt precīzu informāciju par saņēmēju (adrese, darba vietas nosaukums, telefons). Pretējā gadījumā piegāde tiks veikta tikai pēc adreses precizēšanas. Par atkārtotu piegādi tiek piemērota papildus samaksa.
14. Ziedukurjers.lv savus klientus apkalpos arī šādos svētkos: Valentīndienā, 8. Martā un Mātes dienā.
15. Lai Jūsu ziedu piegāde tiktu nodrošināta minētajos svētkos, pasūtījumu, lūdzam, izdarīt savlaicīgi 3-5 dienas ātrāk, ja piegāde nepieciešami Rīgā, ja ziedi nepieciešami citās pilsētās vismaz 5 dienas iepriekš. Pretējā gadījumā ziedi adresātu var sasniegt nākošajā daba dienā pēc svētkiem.
16. Ja Jūsu izvēlētie ziedi, sezonas īpatnības vai kāda cita iemesla dēļ nav pieejami uz Jūsu norādīto piegādes datumu, tie tiek aizvietoti ar citiem ziediem pēc florista ieskatiem, saglabājot pušķa vērtību. Cita veida kompensācijas nav paredzētas.
17. Ja piegādes brīdī, norādītajā adresē, ziedu saņēmējs nav sastopams, tad ziedi tiks atstāti pie  adresāta kolēģiem darba vietā, pie kaimiņiem dzīves vietā, vai arī tos būs iespējams saņemt Mūsu ofisā Rīgā, divu darba dienu laikā.
18. Maksa par ziedu piegādi ir norādīta uz konkrētām pilsētām. Par piegādi uz pilsētu rajoniem vai citām pilsētām, kuras nav norādītas mūsu veikalā, jāvienojas individuāli, zvanot mums uz tālruni - (+371) 28768672, vai rakstot mums uz e-pastu: info@ziedukurjers.lv
19. Mūsu ziedu veikals vienmēr piegādā tikai svaigus un kvalitatīvus ziedus.
20. Ziedukurjers.lv nenes atbildību par ziedu aprūpi un uzglabāšanu pēc pasūtījuma piegādāšanas adresātam.
21. Ziedu saņēmējam ir tiesības konstatēt preces bojājumus vai kādas citas preces nepilnības kurjera klātbūtnē pie sūtījuma saņemšanas un uzreiz ziņot par to mums. Vēlāk nekādas pretenzijas netiek pieņemtas.
22. Mūsu veikalā esošās preces  attēliem ir informatīva nozīme ,un tādēļ,  ziedu šķirņu daudzveidības dēļ, preces izskats var atšķirties no attēla.
23. Veicot pirkumu mūsu veikalā, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu veikala noteikumiem. Ja tomēr Jums rodas kādas neskaidrības vai pretenzijas, lūdzam ziņot par tām mums rakstot uz e-pastu. Visas sūdzības tiek pieņemtas un izskatītas 10 darba dienu laikā.
24.Ziedu veikals garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.
25.Pasūtījumu pieņemšanas brīdī saņemtās pasūtītāju e-pasta adreses, telefonu numuri,  adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi saziņai ar preču un/vai pakalpojumu pasūtītāju un to saņēmēju, un pasūtījuma kvalitatīvai izpildei.
26.Pasūtījumu saņemēju kontaktinformācija var tikt nodota kurjerdienestam  tikai un vienīgi pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.
27. Ziedukurjers.lv neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām. Interneta veikala ziedukurjers.lv pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama Piegādātajam.

* Uzņēmuma noslodzes dēļ šis laiks var tikt mainīts.

Jūsu Ziedukurjers.lvwww.zieduserviss.lv

@ 2012 IK "Rhodan"
Izstrāde: DIRcms